Icardi duubel andis Interile liigas kuuenda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

Mauro Icardi
Mauro Icardi Autor/allikas: PA Images/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas peeti esmaspäeva õhtul üks kohtumine, kui Milano Inter alistas võõrsil Rooma Lazio 3:0.

Külalismeeskond asus mängu juhtima 28. minutil, kui Mauro Icardi lükkas viiekastijoonelt võrku kaitsjast temani põrganud palli. 41. minutil suurendas Marcelo Brozovici madal löök 25 meetrilt Interi edu ning lõppseisu vormistas 70. minutil taas Icardi, kes realiseeris Borja Valero suurepärase diagonaalsöödu.

Serie A-s viimased kuus mängu võitnud Inter on liigatabelis tõusnud teisele kohale, liidrist Juventusest ollakse kümne vooru järel kuue punkti kaugusel. Sama palju, 22 silma, on kogunud Napoli. Icardi on kuue tabamusega Serie A väravaküttide tabelis kolmandal kohal.