Profilepingut püüdev Usain Bolt lõi Marinersi eest kaks väravat ({{commentsTotal}})

Usain Bolt väravat tähistamas.
Usain Bolt väravat tähistamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Sprindikarjääri lõpetamise järel jalgpallis jätkata lootev Usain Bolt lõi Austraalia kõrgliigaklubi Central Coast Marinersi võidumängus kaks väravat.

Marinersilt profilepingut jahtiv Bolt aitas klubil hooajaeelses sõprusmängus 4:0 alistada Macarthur South West Unitedi.

75 minutit väljakul viibinud Bolt luhtas küll esimesel poolajal paar head võimalust, kuid teisel poolajal lõi ta lühikese ajaga kaks väravat, vormistades Marinersi 4:0 võidu. Kohtumise avavärava lõi 7. minutil Ross McCormack ja enne poolajapausi skooris Murray.

Kas Bolt teenib Marinersilt lepingu, peaks selguma lähiajal. Austraalia kõrgliiga alustab hooaega 19. oktoobril.