Korona ja Kallaste jätkavad kõrges mängus ({{commentsTotal}})

Ken Kallaste
Ken Kallaste Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Poola kõrgliigas tegid Ken Kallaste ja Kielce Korona 1:1 viigi Bialystoki Jagielloniaga.

Jagiellonia asus leeduka Arvydas Novikovase väravast avapoolajal juhtima, kuid sloveen Matej Pucko vastas teise poolaja alguses. Kallaste sekkus vahetusest 90. minutil just Pucko asendusena, vahendab Soccernet.ee.

Eestlastest oli võistlustules ka Sergei Zenjov, kelle leivaisa Krakowi Cracovia ei saa stardist kuidagi minema. Krakowi Wisla alistas nad 2:0, väravad said löödud esimese poole tunniga.  Zenjov alustas ja vahetati pingile 76. minutil.

Poola kõrgliiga äärmiselt tasavägises heitluses kerkis liidriks Gdanski Lechia (21 punkti). Korona (19 p) on kuues, Cracovia aga seitsme silmaga viimane.