Ojamaa vahetusmees lõi värava, aga Miedzi see ei aidanud ({{commentsTotal}})

Henrik Ojamaa
Henrik Ojamaa Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpallikoondislaste Henrik Ojamaa ja Artur Pika tööandja Legnica Miedz kaotas võõrsil 1:2 Poznani Lechile.

Nii Ojamaa kui Pikk alustasid algrivistuses, kuid Lech läks 11. minutil juhtima ja duubeldas teise poolaja alguses eduseisu. Ojamaa kutsuti pingile 69. minutil ja vaid neli minutit hiljem sahistas eestlast asendanud Mateusz Szczepaniak võrku, kuid rohkem Miedz ei suutnud. Pikk tegi kaasa täismängu, vahendab Soccernet.ee.

Sergei Zenjov ja Krakowi Cracovia leppisid sündmusterohke mängus 1:1 viiki Sosnowieci Zaglebiega. Zenjov teenis 13. minuti möödudes penalti, kuid meeskonnakaaslane eksis 11 meetrilt ja peagi jäi Cracovia 0:1 kaotusseisu. Teise poolaja keskel löödi viigivärav ja kuigi viimased kümme minutit pidi Zaglebie läbi ajama vähemuses, ei suutnud Cracovia võitu võtta. Zenjov tegi kaasa täismängu ja sai teisel üleminutil kollase kaardi.