Mets naasis PSV vastu algrivistusse, kuid tegutses avavärava puhul ebakindlalt ({{commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Kahes viimases liigamängus pingil istunud Karol Mets naasis täna PSV vastu algrivistusse, kuid NAC Breda kaotas 0:2.

Breda suutis Meistrite liigas mängivat külalist esimesel poolajal vaigistada, kuid teise alustuseks avas Luuk de Jong skoori. Väravas oli oma osa ka Metsal, kelle selja tagant de Jong välja hüppas, vahendab Soccernet.ee.

Teise värava lõi PSV alles üleminutitel - Eesti koondislane võeti 88. minutil puhkama, kui NAC läks viiki püüdma ja tõi platsile ründavama suunitlusega mängija.

Seitsmest mängust juba kuuenda kaotuse saanud NAC on tabeli põhjas. Sel nädalal toimusid ka muudatused klubi juhtkonnas, kui tehniline direktor uksest välja sunniti ja peadirektor iseseisvalt lahkumisest teatas.