Evald Tipneri karikavõistlustel jätkati kaheksandikfinaalidega. Tallinna derbis alistas FCI Levadia kodumurul FC Flora 2:1.

Flora rebis 34. mänguminutil juhtima, kui Mark Anders Lepik palli vastase väravasse toimetas. Levadia sellise mänguseisuga leppida ei tahtnud ning kuus minutit hiljem lõi Levadiale viigipunkti Roman Debelko. Võidu vormistas Levadiale vaid mõned minutid enne kohtumise lõppu võrku sahistanud Yurii Tkachuk.

Tänastes teistes kohtumistes alistas JK Narva Trans tõelise väravatesajuga Jõgeva SK Noorus-96. Kui esimene poolaeg lõppes seisuga 3:0, siis teisel poolajal sahistasid narvakad vastaste võrku veel viiel korral ning vormistasid endale 8:0 võidu. Paide Linnameeskond alistas kodumurul aga viimase minuti tabamusest 2:1 Tallinna JK Legioni.

Esikaheksa seas on omale koha kindlustanud juba ka Maardu Linnameeskond ja Tartu JK Tammeka.

Kolmapäeval kohtuvad omavahel viimased 1/8-finalistid Nõmme Kalju FC ja JK Tallinna Kalev ning Viimsi JK II ja FC Elva.