Inglismaal sai viimane nulli peal olnud meeskond kirja esimesed punktid ({{commentsTotal}})

Everton - West Ham United
Everton - West Ham United Autor/allikas: PA Pictures/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga viiendas voorus alistas West Ham United võõrsil Evertoni 3:1.

Enne pühapäevast mängu kõik senised kõrgliiga kohtumised kaotanud West Ham asus mängu juhtima 11. minutil, kui skoori tegi Andrei Jarmolenko. Ukrainlane oli täpne ka 20 minutit hiljem, kui kahekordistas Mark Noble'i söödujärel Londoni klubi eduseisu. Avapoolaja lõpus suutis kodumeeskond ühe värava tänu Gylfi Sigurdssonile tagasi lüüa, aga Marko Arnautovici 3:1 tabamus mängu 61. minutil tõi võidupunktid West Hamile.

West Ham United oli enne pühapäevast võitu liigatabelis viimane. Esimesed punktid tänavusel hooajal tõstsid Manuel Pellegrini hoolealused 16. kohale. Viie mänguga kuus silma kogunud Everton asub kümnendal tabelireal.

Wolverhampton - Burnley 1:0
Everton - West Ham United 1:3