VIDEO | Ibrahimovic lõi meisterliku sooritusega karjääri 500. värava ({{commentsTotal}})

Zlatan Ibrahimovic lõi enda profikarjääri 500. värava
Zlatan Ibrahimovic lõi enda profikarjääri 500. värava Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Endine Rootsi jalgpallikoondise ründaja Zlatan Ibrahimovic lõi Põhja-Ameerika jalgpalli kõrgliigas (MLS) enda karjääri 500. värava, kui sai efektse kannalöögi järel jala valgeks Toronto vastu.

36-aastase Ibrahimovici värav sündis kohtumise 41. minutil, mil rootslase koduklubi Los Angeles Galaxy oli Toronto vastu 0:3 kaotusseisus. Galaxy suutis tänu Ola Kamara ja Rolf Feltchseri väravatele seisu 59. minutiks ka 3:3-le viigistada, aga Jonathan Osorio ja Jay Chapmani tabamused tõid lõppkokkuvõttes 5:3 võidu Torontole.