Trutsi ja Barcelona panid end Meistrite liigas raskesse seisu ({{commentsTotal}})

Tiita Trutsi koduklubi Barcelona FA Women treeningul.
Tiita Trutsi koduklubi Barcelona FA Women treeningul. Autor/allikas: Barcelona FA Women Facebook

Tiina Trutsi ja Küprose klubi Barcelona FA Women murdsid end augustis Euroopa 32 parema sekka, kuid teekond ähvardab nüüd lõppeda – avamäng kaotati Glasgow Cityle kodus 0:2.

Erinevalt meestest peetakse naiste Meistrite liigat alates 32 naiskonna konkurentsi jäämisest play-off-formaadis ehk eksimusteks enam võimalust ei ole. Küprose klubi jaoks sai mäng Limassolis aga halvima võimaliku alguse, kui külalised haarasid juba kolmandal minutil nurgalöögi järel eduseisu, vahendab Soccernet.ee.

Missioon ei muutunud sugugi lihtsamaks, kui Barcelona 43. minutil vähemusse jäi, kuid 69. minutil suutsid ka külalised punase kaardi hankida ja viimased 20 minutit mängiti kümme kümne vastu. Kasu sellest ei olnud, sest Glasgow naiskond lõi 83. minutil teise värava. Trutsi sekkus vahetusest poolajal, tegi ühe ja teenis ühe vea.

Kordusmäng Glasgows peetakse 27. septembril. Võitja pääseb 16 parema sekka, kaotaja jaoks on eurohooaeg lõppenud.