Šveits lõi Rahvuste liiga mängus Islandile kuus väravat ({{commentsTotal}})

Šveitsi jalgpallikoondis lõi Islandile kuus vastuseta jäänud väravat
Šveitsi jalgpallikoondis lõi Islandile kuus vastuseta jäänud väravat Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Šveitsi jalgpallikoondis alustas Rahvuste liigat suurepäraselt, kui koduväljakul alistati Island koguni 6:0.

Kodumeeskond asus Sankt Gallenis kybunparkil toimunud mängu juhtima 13. minutil, kui täpne oli Steven Zubar. Kümme minutit hiljem suurendas Šveitsi eduseisu Denis Zakaria. Väravaluugid avanesid teisel poolajal, kui poole tunni jooksul tegid skoori nii Xherdan Shaqiri, Haris Seferovic, Albian Ajeti ning Admir Mehmedi.

Island on viimasest kaheksast kohtumisest kaotanud kuus, viimati maitsti võidurõõmu jaanuaris, kui alistati Indoneesia. Viimati sai saareriik nii suure kaotuse 2001. aastal, kui MM-valikmängus jäädi sama skooriga alla Taanile.

Bosnia ja Hertsegoviina alistas Põhja-Iirimaa 2:1, Valgevene oli San Marinost üle 5:0.