Slovakkia staarid ei suutnud Taani amatööride vastu enamat kolmest väravast ({{commentsTotal}})

Taani ääremängija Rasmus Johanssoni jaoks oli rahvusvahelisest klassist mängutempo natuke liiast Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Taani jalgpallis valitseva tüli tõttu esindasid meeste koondist tänases maavõistlusmängus Slovakkia vastu amatöörmängijad, kes ei jäänud aga maailmaklassist vastastele oluliselt alla. Kaotus võeti vastu numbritega 0:3.

Sponsorlepingute ümber käiva vaidluse tõttu koju jäänud tavapäraseid mehi asendasid täna mängijad Taani kolmandast, neljandast ja viiendast liigast ning saalijalgpallikoondisest. Slovakkia oli esindatud kõigi tippmängijatega, koondise särgi tõmbasid selga nii Marek Hamšik, Martin Škrtel, Vladimir Weiss, Juraj Kucka kui Robert Mak.

Vaatamata suurele ülekaalule - Slovakkia hoidis palli 72 protsenti ja saatis värava raamidesse kümme lööki taanlaste ühe vastu - jõuti sihile kolmel korral, kui 11. minutil oli täpne Adam Nemec, 37. minutil Albert Rusnak ja 79. minutil saatis palli oma väravasse Adam Fogt. Mitmel puhul näitas häid tõrjeid 50 korral Taani saalijalgpallikoondist esindanud väravavaht Christoffer Haagh.

Juba pühapäeval võõrustab Taani Rahvuste liiga raames Walesi.