Artjunin tegi nullimängu, Antonov langes pingile ({{commentsTotal}})

Artjom Artjunin oma uue peatreeneri Krasimir Balakoviga.
Artjom Artjunin oma uue peatreeneri Krasimir Balakoviga. Autor/allikas: etarvt.bg

Veliko Tarnovo Etari kaitsja Artjom Artjunin tegi Bulgaaria kõrgliigas oma esimese nullimängu. Artjunin viibis väljakul kõik 90 minutit, kui Etar alistas Sofia Septemvri 2:0.

Ilma Bogdan Vaštšukita mänginud Sofia Levski oli parem Stara Zagora Beroest 1:0. Seitsme kohtumisega 19 punkti teeninud Levski on tabeliliider, Etar paikneb seitsme punktiga kümnendal kohal, vahendab Soccernet.ee.

Hermannstadti poolkaitsja Ilja Antonov jäi Rumeenia kõrgliiga seitsmendas voorus esmakordselt varupingile ja vaatas sealt 0:1 kaotust Mediasi Gaz Metanile. Hermannstadt asub kümnendal tabelireal.

Soome kõrgliigas oli Ats Purje tööandja Kuopio Palloseura parem Mihkel Aksalu leivaisast Seinäjoki 2:1. Purje tegi täismängu, Aksalu istus pingil. Tabelis hoiab Kuopio kolmandat ja Seinäjoki üheksandat kohta.

Soome esiliigas kaotas Pavel Marini koduklubi Kokkola KPV 0:3 Pietarsaari Jarole. Marin kuulus põhikoosseisu ja vahetati välja 62. minutil, kui kõik väravad olid löödud. KPV paikneb kolmandal positsioonil.

Fääri saarte kõrgliigas võitis Kaimar Saagi koduklubi B36 Torshavn 2:1 NSI-d. Saag kuulus põhikoosseisu ja vahetati välja 61. minutil, kui tema meeskond juhtis 2:0. Tabelis tõusis B36 neljandaks.

Tšehhi kõrgliigas ei kuulunud Siim Luts Teplice koosseisu, kui Teplice viigistas Mlada Boleslaviga 1:1. Lutsu tööandja paikneb 12. kohal.