Mets ja Breda ei suutnud võidulainel surfata ({{commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kui eelmises voorus lõi Karol Mets värava ja NAC Breda võitis Hollandi jalgpalli kõrgliigas 3:0 De Graafschapi, siis nüüd kaotati Excelsiorile 0:2.

Hooaega 0:5 kaotusega AZ Alkmaarile alustanud Breda lootnuks kindlasti eelmise mängu hea hoo sellele nädalavahetusele üle kanda, kuid koduplatsile võidusoont kaasa ei võetud, kirjutab Soccernet.ee.

Excelsior asus veerandtunnise mängu järel juhtima ja kasvatas edu, kui teisest poolajast oli kulunud üheksa minutit. 69. minutil oli Bredal suurepärane võimalus mängu tagasi tulla, kuid Excelsiori väravavaht Sonny Stevens tõrjus penalti. 0:2 tabloole jäigi, Mets sai kirja täismängu.

Kahe kaotuse ja ühe võiduga langes Mets tabelis selgelt alumisse ossa, hetkeseisuga hoitakse 18 meeskonna konkurentsis 14. positsiooni. Vähemalt ühe võidu on kirja saanud 16 meeskonda.