Torrese ja Iniesta duell Jaapanis lõppes õnnelikult ründajale ({{commentsTotal}})

Andres Iniesta ja Fernando Torres
Andres Iniesta ja Fernando Torres Autor/allikas: AP/Scanpix

Jaapani jalgpalli karikavõistluste neljandas ringis kohtusid kahe kuulsa Hispaania jalgpalluri klubid. Fernando Torres lõi värava ja alistas Andres Iniesta tiimi.

Mõlemad mehed alustasid varumeestepingilt. Fernando Torres tõusis sealt 64. minutil ja lõi paarkümmend minutit hiljem Tosu Sagani teise värava. Tulemusega 2:0 kohtumine lõppeski.

Tegemist oli Torrese esimese väravaga Sagani eest. Seitsmes liigamängus polnud ta seni skoorinud.

Poolkaitsja Andres Iniesta sai Kobe Visseli eest platsile pisut varem ehk 56. minutil, aga tema jõupingutustest hoolimata ei suutnud mõni hetk varem kaotusseisu jäänud külalisvõistkond mängu päästa.

Jaapani kõrgliigas Torrese klubil nii hästi ei lähe, sest 18 meeskonna konkurentsis ollakse 16. kohal, mis tähendaks üleminekumänge. Iniesta tiim Vissel on aga tabeli eesmises otsas, asudes hetkel neljandal positsioonil.