Meerits pääses Soomes väljakule, Ojamaa teenis punase, Prosa lõi värava ({{commentsTotal}})

Albert Prosa
Albert Prosa Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Soome kõrgliigas peeti reedel üks, kuid eestlaste jaoks sündmusterikas kohtumine: Turu Palloseura alistas 4:1 Vaasa Palloseura.

Eesti koondise välismaal mängivate väravavahtide seis ei ole viimasel ajal kiita - Mihkel Aksalu istub pingil SJK-s, Marko Meerits VPS-is, Andreas Vaikla Kristiansundis ja Matvei Igonen Lilleströmis -, aga Meerits teenis reedel taas treeneri usalduse, kirjutab Soccernet.

1:4 kaotus siiski ilmselt puuriluku aktsiaid ei tõstnud. Esimese värava puhul jooksis Meerits joonelt välja, kuid jäi kaotajaks; teise lasi võrku näppude vahelt. Meerits sai vähemalt kirja 90 minutit - meeskonnakaaslane Ojamaa libises 73. minutil sisse vastaste väravavahile ja saadeti varajase duši alla.

Rõõmu pakkus päev aga Prosale ja TPS-ile. 81. minutil vahetusest sekkunud ründaja vormistas 90. minutil lõppskoori. Väljalangemisele mängiva TPS-i jaoks on arvel iga punkt ja hetkel kerkiti ohutsoonist välja, VPS aga jättis kasutamata võimaluse kolmandaks tõusta.