Marin lõi Soomes värava, Prosa sai debüüdil kaotuse ({{commentsTotal}})

Albert Prosa
Albert Prosa Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kokkola KPV poolkaitsja Pavel Marin lõi oma teises Soome esiliiga kohtumises esimese värava, viies 76. minutil KPV 2:1 juhtima.

Põhikoosseisu kuulunud Marin vahetati kolm minutit pärast värava löömist välja, kirjutab Soccernet. Kohtumise üleajal vastasmeeskond HIFK viigistas ja mäng lõppes tulemusega 2:2. KPV jätkab kolmandal ja HIFK teisel tabelireal.

Samal ajal tegi Albert Prosa oma debüüdi Turu Palloseura eest. Turu kaotas Soome kõrgliigas Espoo Honkale 0:3, Prosa sai kirja täismängu.

Mihkel Aksalu koduklubi Seinäjoki JK alistas Hindrek Ojamaa ja Marko Meeritsa tööandja Vaasa Palloseura 2:0. Mõlemad Eesti väravavahid istusid varupingil, Ojamaa mängis 67 minutit.