Mattias Käit lõi Fulhami hooaja esimese värava ({{commentsTotal}})

Septembris alistas Eesti koondis jalgpalli MM-valikmängus Mattias Käiti üleminutite väravast 1:0 Küprose. Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Inglismaa jalgpalli kõrgliigasse tõusnud Fulham alustas uueks hooajaks ettevalmistumist, kui 4:2 alistati Crawley Town.

Fulhami peatreener Slaviša Jokanovic nimetas mõlemaks poolajaks erineva koosseisu ning Mattias Käit sai mängida avapoolajal, kirjutab Soccernet.ee.

Suletud uste taga toimunud mängus läks tugevuselt neljandas liigas palliv Crawley kohtumist juhtima, aga just Käit viigistas 23. minutil seisu. Fulhami Twitteri kirjelduse kohaselt sai hiljuti 20. sünnipäeva tähistanud eestlane Stefan Johansenilt hea tsenderduse, pööras ning lõi palli puuriluku selja taha.

1:1 seisuga poolaeg lõppeski ning teisel vormistas Fulham oma hooaja avamängus 4:2 võidu. Nädala pärast kohtub Fulham sõprusmängus Readinguga. Inglismaa kõrgliiga alustab 11. augustil, kui mängitakse kodus Crystal Palace'iga.