Dembele iluvärav aitas Prantsusmaal alistada Itaalia ({{commentsTotal}})

Prantsusmaa jalgpallikoondis Ousmane Dembele väravat tähistamas
Prantsusmaa jalgpallikoondis Ousmane Dembele väravat tähistamas Autor/allikas: imago/PanoramiC/Scanpix

Reedel pidasid mitmed peatselt MM-finaalturniiri alustavad jalgpallikoondised sõprusmänge. Kindla võidu sai üks favoriite Prantsusmaa, kes oli 3:1 üle Itaalist.

Prantslased viis juba kaheksandal minutil juhtima keskkaitsja Samuel Umtiti, 29. minutil suurendas penaltipunktilt eduseisu Antoine Griezmann. Seitse minutit hiljem tõrjus Hugo Lloris Mario Balotelli karistuslöögi Leonardo Bonucci jalale ja Itaalia kapten ei eksinud viielt meetrilt, aga lõppsõna jäi siiski prantslastele, kui Ousmane Dembele keerutas 63. minutil palli kaunilt Itaalia väravavahi Salvatore Sirigu selja taha.

Egiptus ja Colombia võtsid üksteiselt mõõtu Bergamos ning mäng lõppes väravateta viigiga, Tuneesia ja Türgi lõid kumbki Genfis teisel poolajal kaks väravat, Austraalia alistas Tšehhi 4:0 ning Lõuna-Korea kaotas Bosniale 1:3.