Kallaste lõpetas hooaja keskkaitsjana ({{commentsTotal}})

Ken Kallaste
Ken Kallaste Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpallikoondislane Ken Kallaste (29) tuli oma koduklubi Kielce Koronaga Poola kõrgliigas sel hooajal kaheksandaks, kui viimases voorus kaotati oma otsesele rivaalile Lubini Zaglebiele.

Korona jäi kodus 6268 pealtvaataja ees üheksandal minutil kaotusseisu, kui Zaglebie ründaja Patryk Tuszynski sai täna keskkaitsjana alustanud Ken Kallaste kõrvalt löögile ja palli tagumisse posti suunas. 69. minutil vormistas sama mees külaliste 2:0 võidu, mis neile tabelis kolme punktiga Korona ees seitmenda koha kindlustas, kirjutab Soccernet.ee.

Kallaste mängis kaasa kõik 90 minutit. Sel hooajal sai ta kirja 31 mängu (30 algkoosseisus), 2569 minutit, ühe värava, neli väravasöötu, kolm kollast kaarti ning ühe punase kaardi.

Poola meistriks krooniti tänavu taas Henrik Ojamaa endine tööandja Varssavi Legia, kes kogus 70 punkti ja edestas lõpptabelis Konstantin Vassiljevi endist koduklubi Bialystoki Jagielloniat kolme silmaga. Viimases voorus alistas Legia võõrsil 2:0 hooaja kolmandana lõpetanud Poznani Lechi.