Anier lõi Aksalule penaltist värava, Purje skooris samuti ({{commentsTotal}})

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Henri Anier lõi Soome jalgpalli kõrgliigas Mihkel Aksalule penaltist värava, vormistades 88. minutil Lahtile 1:0 võidu SJK üle. Eesti koondise ründajal on nüüd kuue liigamänguga kirjas neli tabamust.

Anier, tema klubikaaslane Artjom Dmitrijev ning penalti põhjustanud Aksalu viibisid kõik väljakul terve kohtumise, kirjutab Soccernet.ee.

Hilise värava lõi Soome kõrgliigas ka Ats Purje, kes sekkus 73. minutil vahetusest ning vormistas 90. minutil Kuopio Palloseurale 5:1 võidu Turu Interi üle.

Nullimängu tegi puurivaht Marko Meerits, kelle koduklubi Vaasa Palloseura alistas Turu Palloseura 1:0. Meeritsa tiimikaaslane Hindrek Ojamaa istus varupingil.

Marek Kaljumäe ja Maksim Lipini leivaisa Kemi kaotas HJK-le 1:2. Kaljumäe mängis maksimaalsed 90 minutit, Lipin jäeti pingile.

Liigatabelis paikneb Kuopio hetkel kolmandal, Lahti neljandal, Vaasa viiendal, SJK kaheksandal ja Kemi viimasel, 12. kohal.