Stoke langes Inglismaal esimesena kõrgliigast, WBA lootused jäid ellu ({{commentsTotal}})

{{1525532220000 | amCalendar}}
Xherdan Shaqiri
Xherdan Shaqiri Autor/allikas: PA wire/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kaotas Stoke City koduväljakul 1:2 Crystal Palace'ile ning langes järgmiseks hooajaks esiliigasse.

Xherdan Shaqiri karistuslöök viis Stoke'i paar minutit enne poolajavilet küll juhtima, kuid külalismeeskonnale tõid võidu James McArthuri ja Patrick van Aanholti tabamused.

Kaotus tähendab, et 2008. aastal kõrgliigasse tõusnud Stoke mängib järgmisel hooajal taas Inglismaa tugevuselt teises liigas. Hooaja esimesed seitse kohtumist kaotanud, kuid seejärel vormi leidnud Crystal Palace jätkab kõrgeimas divisjonis ka järgmisel aastal.

Üliolulise võidu sai senine punane latern West Bromwich Albion, kes alistas Jake Livermore'i 90+3. minuti väravast Tottenham Hotspuri. 37 mängu pidanud WBA-l säilis võimalus Premier League'i püsima jääda, kuid nad peavad jääma lootma sellele, et Swansea ning Southampton ebaõnnestuvad oma kahes viimases matšis.