Uskumatud üleminutid tõstsid Puri ja Waterfordi esikohta jagama ({{commentsTotal}})

Sander Puri
Sander Puri Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Sander Puri koduklubi Waterford kerkis Iirimaa jalgpalli kõrgliigas esikohta jagama, kui 2:1 alistati Dundalk.

Mullu kohaliku esiliiga võitnud Waterford on tänavu kahel korral jagu saanud valitsevast meistrist Cork Cityst ja kui nüüd sõitis külla meistrivõistluste liider Dundalk, suutis Waterford väga olulise mängu enda kasuks kallutada, kirjutab Soccernet.ee.

Mängu põhisündmused leidsid aset esimesel poolajal - Dundalki kapteni Stephen O'Donnelli tõsise põlvevigastuse tõttu andsid kohtunikud hulgaliselt üleminuteid ja siis sündisid ka kõik kolm väravat. Waterford lõi enda omad teisel ja viiendal üleminutil, Dundalk vastas koguni 45+9. minutil. Puri sekkus vahetusest teisel poolajal, 84. minutil.

Tabelis kerkis Waterford nüüd Dundalki ja samuti 31 punkti kogunud Corki kõrvale, kui peagi saab mängitud pool hooaega.