Aarna skooris teist vooru järjest ({{commentsTotal}})

Signy Aarna
Signy Aarna Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Aland Unitedi ründaja Signy Aarna skooris Soome naiste kõrgliigas teist vooru järjest, lüües seni täisedu omanud Espoo Honka vastu võiduvärava.

Terve kohtumise platsil viibinud Aarna tegi 73. minutil lõppseisuks 2:1. Tema tiimikaaslane Pille Raadik mängis samuti 90 minutit. Aland sai kokkuvõttes kahe kaotuse kõrvale kolmanda võidu, vahendab Soccernet.ee.

Ungari naiste kõrgliigas sai samal ajal Inna Zlidnise koduklubi Ferencvaros hooaja esimese kaotuse, alistudes MTK-le 0:1. Neljapäevases karikafinaalis värava löönud Zlidnis istus sel korral varupingil.

Ferencvarosel on juba varem hooaja teise faasi esikoht, mis tagab pääsu finaalseeriasse, kindlustatud.