Jürgen Klopp: me vajame meeleheitlikult võidupunkte

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp andis teada, et ta ootab laupäevase Inglismaa kõrgliiga mängu koosseisu määramisega viimase minutini.
Liverpooli mängijate vigastused panevad peatreener Kloppi muretsema. Meistrite liiga poolfinaalmängus AS Roma vastu vigastas oma põlve Alex Oxlade-Chamberlain, kelle jaoks on hooaeg nüüd lõppenud. Vigastuskahtlus on laskunud ka Sadio Manele. Klopp märkis küll, et Mane vigastus ei ole väga tõsine, ent vaatamata selle soovitas ta mängijal külastada Liverpooli haiglat.
"Sadio külastas lihtsalt sõpra," ütles Klopp võistluseelsel pressikonverentsil. "Tal ei ole midagi tõsist viga, aga lõpliku koosseisu otsustamisega ootan viimase minutini. Mängijate valimisel pean arvestama meie võiduvõimalusi. Eesmärk ei ole anda meestele puhkust, vaid võita. Me ei tee palju muudatusi, sest see on väga oluline Inglismaa kõrgeima liiga mäng mõlemale meeskonnale."
Liverpool ei ole endale veel kindlustanud esineliku kohta, mis tagaks neile automaatselt koha järgmise aasta Meistrite liigas. Seepärast peab Liverpool endiselt silma peal hoidma viiendal kohal paikneval Chelseal, kes võib neist veel mööduda.
"Chelsea võib võita kõik järgmised mängud ja me peame kindlustama selle, et nendest punktidest ei piisaks neile esinelikusse tõusmiseks," ütles Klopp. "Me vajame neid võidupunkte meeleheitlikult, nagu Stoke City'gi."
Toimetaja: Liisi Rist