Algkoosseisu naasnud Tammel tuli vastu võtta kaotus ({{commentsTotal}})

Joonas Tamm

Karikamängus puhkust saanud Eesti jalgpallikoondislane Joonas Tamm naasis Sarpsborgi keskkaitsesse 1:3 kaotusmängus Oddile.

Kui karikamängus alistas Sarpsborg madalama liiga vastase raskusteta, siis omasugustega ei ole mängud viimasel ajal sujunud. Haugesundiga tehtud 1:1 viigile järgnes 1:2 kaotus Bergeni Brannile, nüüd aga jäädi veelgi suuremalt alla Oddile, vahendab Soccernet.ee.

Sarpsborg jäi võõral väljakul veerandtunnise mängu järel kaotusseisu, suutis küll poolajaks tänu omaväravale 1:1 viigistada, kuid teise poolaja algus mängis kaardid kodumeeskonna kätte ja lõpuks kaotati kohtumine 1:3. Tamm tegi kaasa täismängu.

Liigatabelis on Tamme leivaisa langenud üheksandaks, kuue vooruga on kogutud kaheksa silma. Oddi jaoks oli tegu hooaja teise võiduga, nad kerkisid kohe Sarpsborgi kannule kümnendaks.