Klavan pääses Liverpooli eest platsile, City on tiitlist võidu kaugusel ({{commentsTotal}})

{{1523734560000 | amCalendar}}
Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: Sportimage/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Ragnar Klavani koduklubi Liverpool laupäeval Bournemouthi 3:0. Väljakule pääses ka eestlane.

Liverpooli viis 7. minutil ette Sadio Mane, 69. minutil suurendas Mohamed Salah pealöögiga kodumeeskonna edu kaheväravaliseks. 83. minutil sekkus mängu ka Ragnar Klavan, kes vahetas välja endale viga teinud Dejan Lovreni. 90. minutil vormistas lõppskoori Roberto Firmino.

Päeva esimeses mängus läks väljalangemistsoonis Southampton koduväljakul Londoni Chelsea vastu 2:0 juhtima, aga Olivier Giroud' tabamused 70. ja 78. minutil ning nende vahele jäänud Eden Hazardi värav andsid Chelseale siiski raske 3:2 võidu.

Viimases laupäevases matšis tõid Gabriel Jesusi, Ilkay Gündogani ja Raheem Sterlingu väravad Manchester Cityle 3:1 võidu Tottenham Hotspuri üle. 33 mängu pidanud City on kogunud 87 punkti, linnarivaal United jääb ühe vähem peetud mängu juures 16 silma kaugusele.