Liverpooli keskkaitsja sõnum poolajal: ärgake üles! ({{commentsTotal}})

Loris Karius ja Dejan Lovren.
Loris Karius ja Dejan Lovren. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Liverpooli horvaadist keskkaitsja Dejan Lovreni sõnul oli ta teisipäeval peetud Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumises Manchester City'ga sunnitud poolajal meeskonnakaaslaste peale karjuma, et nood üles ärkaksid.

Esimese kohtumise 3:0 võitnud Liverpool jäi teises mängus koheselt võõrustajate suure surve alla ning juba teisel minutil lõi Manchester City ühe värava tagasi. Esimesel poolajal City ründega hädas olnud Liverpool vajus sügavale kaitsesse ning ise väga palju rünnakuid tekitada ei suudetud.

"Tõtt-öelda oli poolajal riietusruumis suurem karjumine," ütles 28-aastane Lovren. "Ütlesin meeskonnakaaslastele, et nad üles ärkaksid – me ei mänginud piisavalt hästi ja vajusime liiga alla."

"Tuletasin neile meelde, et meil on veel 50 minutit mängida, et jõuda Meistrite liiga poolfinaali ja et me peame endast selle jaoks rohkem andma," lisas horvaat. "Ka Klopp nõustus ja ütles, et oleme liialt kaitsesse langenud, kuna me ei tee piisavalt pressi."

Teisel poolajal Liverpool kosus ning tulnud City surve alt välja, suutsid külalised kaks väravat lüüa ja mängu 2:1 võita. Reedel loositakse Meistrite liiga poolfinaalpaarid, kuhu lisaks Liverpoolile on praeguseks jõudnud ka Barcelona alistanud Roma.