Klopp ennustab Cityga põnevat Meistrite liiga veerandfinaalkohtumist ({{commentsTotal}})

Jürgen Klopp
Jürgen Klopp Autor/allikas: AFP/Scanpix

Liverpooli peatreeneri Jürgen Kloppi sõnul on oodata kolmapäevases Meistrite liiga veerandfinaalis äärmiselt põnevat duelli Liverpooli ja Manchester City vahel, sest Merseyside'i klubi meeskond on heas vormis ja võimelised jõudma poolfinaali.

"Kui mul oleks valida, kas ma tuleksin vaatama kolmapäevast mängu või mitte, siis ma igal juhul läheksin," ütles Klopp. "Selles mängus võib näha tõelist tuld ja kuna mäng toimub Anfieldil, siis on seal ka suurepärane atmosfäär."

Septembris sai Liverpool Citylt Etihadi staadionil valusa 5:0 kaotuse, kuid magus revanš võeti tagasi kodustaadionil juba jaanuaris, mil Liverpool võitis vastaseid 4:3 ning Manchester City sai kirja oma hooaja ainsa kaotuse Inglismaa kõrgliigas.

"Teatud hetkedel me mängime Cityga samal tasemel, aga nad on olnud palju järjepidevamad ja seepärast on nad edetabelis kõrgemal kohal. Ma näen meie võimalust võita, aga see on kindlasti väga keeruline," lisas Klopp.

Mõlemad meeskonnad on mängu eel näidanud head minekut. Liverpool võitis viimases kohtumises Crystal Palace'i 2:1 ja Manchester City sai 3:1 jagu Evertonist.