Karol Mets lõi Hollandis omavärava ({{commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpalluri Karol Metsa koduklubi NAC Breda sõitis külla Hollandi meistritiitli suunas liikuvale PSV Eindhovenile ja pidi leppima 1:5 kaotusega.

PSV läks penaltist ja NAC-i omaväravast puhkepausile 2:0 eduseisus ja kuigi omavärava löönud tipuründaja Umar Sadiq lõi 64. minutil palli ka õigesse väravasse, siis kindlast kaotusest külalistel pääsu ei olnud, vahendab Soccernet.ee.

Ka kogu kohtumise kaasa teinud Mets lõi täna omavärava. Seda 81. minutil, tehes seisuks 4:1.

Tabelis on NAC kuus vooru enne hooaja lõppu 15. kohal, edestades üleminekumängudele viivat tsooni nelja punktiga. PSV edu liidrina on kümme punkti.

Ken Kallaste koduklubi Kielce Korona alistas Poola kõrgliigas 18. minuti väravast 1:0 tabeli eelviimase Gdanski Lechia. Kogu kohtumise kaasa teinud Kallaste sai 83. minutil kollase kaardi. Korona on tabelis viiendal kohal.