Eesti koondise järgmine vastane lõi poolajaga neli väravat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Gruusia jalgpallikoondis Leedule löödud väravat tähistamas
Gruusia jalgpallikoondis Leedule löödud väravat tähistamas Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise järgmine vastane Gruusia alistas Tbilisis toimunud sõprusmängus Leedu 4:0. Kõik väravad löödi kohtumise avapoolajal.

Esmalt viis Gruusia 15. minutil ette Giorgi Papunashvili, kaheksa minutit hiljem suurendas kodumeeskonna edu Giorgi Kvilitaia. 31. minutil realiseeris Valeri Kazaishvili penalti ja lõppskoori vormistas 40. minutil Giorgi Chakvetadze.

ETV2 otseülekanne maailma edetabelis 101. kohal oleva Gruusia ning Eesti vahelisest kohtumisest algab teisipäeval kell 17.50.