Euroopas häbisse jäänud United jõudis koduses karikasarjas poolfinaali ({{commentsTotal}})

Romelu Lukaku 1:0 väravat löömas.
Romelu Lukaku 1:0 väravat löömas. Autor/allikas: PA Pictures/Scanpix

Nädala keskel Meistrite liiga kaheksandikfinaalis Sevillalt lüüa saanud Manchester United jätkab koduses karikasarjas võidukalt, kui laupäeva õhtul alistati veerandfinaalis Brighton 2:0.

Unitedi viis 37. minutil juhtima Romelu Lukaku, kes realiseeris Nemanja Matici antud söödu. Tegemist oli Lukaku 25. väravaga käesoleval hooajal. Värava sai kirja ka resultatiivse söödu andnud Matic, kes skooris 83. minutil Ashley Youngi antud karistuslöögist.

Lumistes tingimustes võetud võiduga sai Manchester Unitedist Swansea alistanud Tottenhami kõrval Inglismaa jalgpalli karikavõistluste teine poolfinalist. Ülejäänud kaks poolfinalisti selgitavad tänastes veerandfinaalidmängudes välja Wigan Athletic – Southampton ja Leicester City – Londoni Chelsea.

Karikavõistluste poolfinaalid mängitakse 21. ja 22. aprillil Wembleyl. Finaal leiab aset 19. mail.