Barcelona jätkab hooaega kaotuseta ({{commentsTotal}})

Luis Suarez ja Lionel Messi
Luis Suarez ja Lionel Messi Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania kõrgliiga pühapäevaõhtustes mängudes läksid vastamisi Baskimaa ja Barcelona meeskonnad. Baskide saagiks jäi kahest mängust vaid üks punkt.

Päeva avamängus leppisid Espanyol ja Bilbao Athletic 1:1 viiki. Mõlemad väravad löödi avapoolajal. Tabelis on meeskonnad teise kümne esimeses pooles, vahendab Soccernet.ee.

Korralikuks trilleriks kujunes Real Sociedadi ja Barcelona vastasseis. Võõrustajad läksid 34. minutiks 2:0 ette, kuid Paulinho viigistas 39. minutil ning Luis Suarez viis kahe väravaga tabeliliidri ette. Neist eriti ilus oli uruguaylase esimene tabamus. Lõpu eel saatis kaunist karistuslöögist palli väravasse ka Lionel Messi.

Barcelona on nüüd Euroopa viie tippliiga meeskondadest ainus, kes jätkab hooaega kaotuseta. Edu Madridi Atletico ees on neil üheksa punkti.

Espanyol – Bilbao Athletic 1:1 (1:1)