Uus mees van Dijk viis Liverpooli edasi, Klavan pingil ({{commentsTotal}})

{{1515178140000 | amCalendar}}

Ragnar Klavani koduklubi Liverpool alistas reedel Inglismaa karikavõistluste kolmandas ringis linnarivaal Evertoni 2:1. Eestlane oli terve mängu varumeestepingil.

Liverpool läks juhtima 35. minutil, kui James Milner realiseeris penalti. Eelnevalt oli karistusalas teinud vea Evertoni kaitsja Mason Holgate.

Evertonil õnnestus 67. minutil vasturünnakust viigistada, kui Phil Jagielka sööt jõudis Gylfi Sigurdssonini, kelle madal löök leidis täpselt koha Liverpooli posti kõrval.

Kordusmängust päästis osapooled aga nurgalöögist Liverpooli värske ost Virgil van Dijk, kelle pealelöök 84. minutil vormistas lõppseisuks 2:1 kodumeeskonnale.