Juhtima asunud Arsenal jõudis üleminutitel Chelsea vastu viigini ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Hector Bellerin
Hector Bellerin Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas pidasid kolmapäeval haarava heitluse Londoni klubid Arsenal ja Chelsea. Kohtumine kulmineerus 2:2 viigiga.

Väravat tuli oodata enam kui tund, mil Jack Wilshere 63. minutil Arsenali juhtima viis, aga vaid neli minutit hiljem õnnestus Eden Hazardil penaltist viigistada.

Marcos Alonso 84. minuti tabamus tähendas külalistele juba eduseisu, aga teisel üleminutil osutus Arsenali päästjaks Hector Bellerin, kelle löök karistusala äärest oli Thibaut Courtois'le püüdmatu.

Tabelitipp: 1. Manchester City 62 punkti (22 mängust), 2. Manchester United 47 (22), 3. Chelsea 46 (22), 4. Liverpool 44 (22), 5. Tottenham 40 (21), 6. Arsenal 39 (22), 7. Burnley 34 (22), 8. Leicester 30 (22).