Manchester United purustas Ibrahimovici tagasitulekumängus Newcastle'i ({{commentsTotal}})

Zlatan Ibrahimovic (vasakul) ja Rafael Benitez
Zlatan Ibrahimovic (vasakul) ja Rafael Benitez Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste 12. voorus sai Manchester United kodus 4:1 jagu uustulnuk Newcastle Unitedist.

Võitjate väravad lõid Anthony Martial 37., Chris Smalling 45.+1., Paul Pogba 54. ja Romelu Lukaku 70. minutil. Kaotajate poolelt tegi 14. minutil skoori Dwight Gayle.

Pärast poole aasta pikkust vigastuspausi mängis Manchester Unitedi rivistuses kaasa Zlatan Ibrahimovic, kes pääses vahetusest väljakule 77. minutil.

Manchester United tõusis 26 punktiga teiseks, kuid liidrikohal olevast Manchester Cityst jäädakse maha kaheksa silmaga. Manchesteri duole järgneb tiitlikaitsja Londoni Chelsea 25 punktiga. Newcastle hoiab 14 silmaga 11. positsiooni.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch