Lausa kaks USA jalgpallurit said vastasmängijate hambaid tunda

Henry Romero
Henry Romero Autor/allikas: USA Today/Scanpix

Põhja- ja Kesk-Ameerika ning Kariibi mere tsooni (CONCACAF) suurturniiril Gold Cup pidid korraldajad jagama lausa kahele El Salvadori mängijale võistluskeelde vastaste hammustamise eest.

El Salvadori mängija Henry Romero peab vahele jätma kuus koondisemängu, sest hammustas veerandfinaalis USA-ga vastaste ründajat Jozy Altidoret õlast. Sama kohtumise teisel poolajal lõi Darwin Ceren hambad USA kaitsjasse Omar Gonzalezesse ja peab vahele jätma kolm kohtumist.

El Salvador kaotas veerandfinaalkohtumise 0:2 ja seega rakenduvad mängukeelud arvatavasti Copa Centroamericana turniiril või 2022. aasta MM-valikmängudes, mis algavad 2019. aastal.