Tottenham ja Manchester United said Inglismaal võidulisa ({{commentsTotal}})

Christian Eriksen
Christian Eriksen Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas said pühapäeval võidulisa tabeli tippseltskonda kuuluvad Tottenham ja Manchester United.

Tottenham sai kodustaadionil 2:1 jagu Southamptoni vastu, kui jõuvahekorrad pandi paika avapoolajal. Christian Eriksen viis kodumeeskonna 14. minutil juhtima ja Dele Alli realiseeris 33. minutil penalti. Teisel poolajal lõi James Ward-Prowse 52. minutil ühe värava tagasi, kuid rohkemat külalised ei suutnud.

Tottenhamil on nüüd 28 vooruga koos 59 punkti ja tabelis teine positsioon. Southampton hoiab 33 silmaga 10. kohta.

Ka Manchester United pidi võiduks viimaste hetkedeni pingutama, kui võõrsil saadi 3:1 jagu Middlesbough'st. Võitjate väravad lõid Marouane Fellaini 30. minutil, Jesse Lingard 62. minutil ja Antonio Valencia üleminutitel. Kaotajate tabamuse autoriks oli Rudy Gestede 77. minutil.

Manchester United on 27 mänguga kogunud 52 punkti ja hoiab tabelis 5. kohta, Middlesbrough on 22 silmaga 19. real.

Veel on pühapäeval kavas eestlastele väga oluline Manchester City - Liverpooli vastasseis.

Toimetaja: Siim Semiskar