Aue sai Henri Anieri 2. Bundesliga debüütmängus suure kaotuse ({{commentsTotal}})

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: FC Erzgebirge Aue Facebook

Saksamaa jalgpallimeistrivõistluste esiliiga teises voorus kaotas Aue Erzgebirge kodus VfL Bochumile 1:5.

Kahest Aue rivistusse kuuluvast eestlasest käis väljakul vigastusest paranenud Henri Anier, kes vahetati sisse 77. minutil. Eestlane pääses mänguprotokolli ka kollase kaardiga, mille teenis 88. minutil. Hannes Anier täna Aue koosseisu ei pääsenud.

Aue on kaotanud hooaja kaks esimest kohtumist väravate vahega 1:6 ning paikneb turniiritabeli viimasel ehk 18. real. Bochumil on aga kirjas üks võit ja viik.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch