Messi ja Neymarita PSG lasi kevadel napilt pääsenud klubil lüüa kaks väravat

Kylian Mbappe lõi reedel PSG teise värava
Kylian Mbappe lõi reedel PSG teise värava Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas alistas suursoosik Pariisi Saint-Germain reede õhtul 4:2 Bresti ja jätkab tabeliliidrina.

Ilma Lionel Messi ja Neymarita mänginud PSG läks võõrsil Ander Herrera ja Kylian Mbappe väravatest 2:0 juhtima, paar minutit enne poolajavilet vähendas võõrustajate kaotusseisu Franck Honorat.

Idrissa Gueye viis PSG 73. minutil taas kahe väravaga ette, aga Steve Mounie tabamus 85. minutil tegi kohtumise lõpu Pariisi suurklubi jaoks siiski pingeliseks. Mängu esimesel lisaminutil vormistas lõppskoori Angel Di Maria.

PSG on võitnud kõik kolm seni peetud kohtumist ja jätkab tabeli tipus, eelmise liigahooaja 17. kohal lõpetanud ja üleminekumängudest vaid ühe punktiga pääsenud Brest on kahe punktiga 12. kohal.