Tamm põhjustas penalti ja võeti šokk-kaotuse vaheajal välja

Joonas Tamm
Joonas Tamm Autor/allikas: FK Desna

Ukraina jalgpalli kõrgliiga 22. voorus sai Joonas Tamme klubi Tšernigivi Desna võõrsil üllatuskaotuse tabeli lõppu kuuluvalt Minailt.

Vahetult 23. minuti täitumisel läks vastaste paremalt äärelt tulnud tsenderdust klaarima, aga ei ulatunud krossini ja niitis hoopis vastase pikali - tasuks kollane kaart ja penalti. Anatoli Nurijevi löök oli kindel ja Minai sai 1:0 ette, vahendab Soccernet.ee.

39. minutil andis Minai ründaja Rustam Ahmedzade Tamme katmisest hoolimata edeva välisküljesöödu, mille Nurijev 2:0 väravaks vormistas.

Desna peatreener Oleksandr Rjabokon reageeris kehvale seisule vaheajal kahe vahetusega, võttes puhkama keskkaitsja Tamme ja tipuründaja Maksim Dehtjarovi.

Vangerdustest aga suurt tolku ei olnud, sest kohe teise poolaja alguses saatis Minai palli kaunilt ristnurka ja läks juba kolme väravaga juhtima. 56. minutil lõi Desna nurgalöögi järel ühe värava tagasi, ent 1:3 šokk-kaotusest see neid ei päästnud.