11. järjestikuse võidu noppinud Inter jätkab meistritiitli kursil

Milano Inter Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Itaalia jalgpalli kõrgliigas sai pühapäeval jätku tabeliliider Milano Interi võiduseeria, kui kodus alistati Ragnar Klavani koduklubi Cagliari 1:0.

Kohtumise ainus värav sündis 77. minutil, mil Achraf Hakimi söödust skooris Matteo Darmian. Ragnar Klavan kuulus Cagliari pingile ja mänguminuteid ei teeninud.

Võidulisa teenis ka tiitlikaitsja Torino Juventus, võites kodus Genoat 3:1. Skoori avas juba neljandal minutil Dejan Kulusevski, Alvaro Morata kahekordistas võõrustajate eduseisu 22. minutil. Teisel poolajal skoorisid Gianluca Scamacca (Genoa) ja Weston McKennie (Juventus).

Liigatabelis edestab viimati 2010. aastal meistriks tulnud Inter lähimat jälitajat ja suurrivaal AC Milani kaheksa vooru enne hooaja lõppu 11 punktiga. Valitsev meister Juventus jääb maha 12 silmaga, neljandal kohal asuv Atalanta 13 punktiga.