Melise naiskond võitis, Kubassova ja Korgi omad viigistasid

Karina Kork Autor/allikas: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Pühapäeval käisid jalgpalliväljakutel kolme välismaal mängiva eestlanna koduklubid. Saldoks jäi üks võit ja kaks viiki.

Karina Korgi naiskond Vorderland viigistas Austria kõrgliigamatšis Neulengbachiga 1:1. Liigatabelis jätkab Vorderland 12 peetud kohtumise järel kümne naiskonna hulgas seitsmendal kohal. Eestlanna jälgis kohtumist vahetuspingilt, kirjutab Soccernet.ee.

Vlada Kubassova ei kuulunud koosseisu, kui tema koduklubi Napoli jäi Serie A madinas Empoli vastu juba 12. minutiks 0:2 kaotussseisu, asus 69. minutil 3:2 juhtima, kuid lasi enda võrku siiski veel ühe palli ning kohtumine lõppes 3:3 viigiga. Eestlanna naiskond jagab 17 vooru järel liigatabelis üheksa punktiga 10.-11. kohta.

Siiski ei jäänud eestlannad võõrsil võitudeta - Heidi Melise koduklubi Ternana võttis Serie C kohtumises suure 4:0 võidu Monreale Calcio üle. Ternana jätkab 11 naiskonna konkurentsis seitsmendal positsioonil.