Tamm ja Desna võtsid hooaja suurima võidu

Joonas Tamm
Joonas Tamm Autor/allikas: ERR

Eesti jalgpallikoondislase Joonas Tamme koduklubi Tšernigivi Desna teenis Ukraina kõrgliiga 17. voorus oma senise hooaja suurima võidu, alistades Vinniki Ruhhi 4:0.

Mõlemal poolajal löödi kaks väravat. Tamm tegi seitsmendat liigamängu järjest kaasa kõik 90 minutit, vahendab Soccernet.ee. Desna paikneb liigatabelis neljandal kohal.

Eesti naiste koondise väravavahtide uued koduklubid Innsbrucki Wacker ja Vorderland pidasid pühapäeval oma kalendriaasta esimese mängu Austria kõrgliigas.

Getriin Strigin tegi kaasa terve kohtumise, milles tema tööandja Wacker kaotas 2:3 Viini Austria/Landhausile. Karina Kork vaatas pingilt, kuidas Vorderland viigistas Bergheimiga 1:1. Liigatabelis paikneb Vorderland kuuendal ja Wacker viimasel, kümnendal kohal.