Kiire avavärav tõstis Evertoni esineliku kannule

Everton
Everton Autor/allikas: SCANPIX/PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Everton esmaspäeva õhtul peetud kohtumises Southamptoni 1:0.

Mängu ainus värav sündis juba üheksandal minutil, mil Gylfi Sigurdssoni söödust sai jala valgeks brasiillasest ründaja Richarlison. Veerand tundi hiljem saatis palli külaliste võrku ka Evertoni keskkaitsja Michael Keane, kuid see tabamus lugemisele ei läinud.

Heas hoos olev Everton on nüüd kogunud 25 mänguga 43 punkti, asudes seitsmendal kohal. Neljandal kohal olev West Ham United, kes on pidanud ühe kohtumise enam, jääb kolme punkti kaugusele. Hooaja 12. kaotuse saanud Southampton jätkab 30 punktiga 14. positsioonil.