Henri Anier aitas Stavangeri Vikingi viigini ({{commentsTotal}})

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: Fredrik Refvem/aftenposten.no

Henri Anier tegi Viking FK mängus Sandnes Ulfiga kaasa 75 minutit ning mängis oma klubi esimeses väravas suurt rolli. Viking teenis lõpuks 2:2 viigi.

Hooaja eel heas hoos olnud Anier pääses oodatult Vikingi algkoosseisu kui avamängus võõrsil Sandnes Ulfi külastati, kirjutab Soccernet.ee.

Üksi tipuründajana mänginud Anier tegi hea esituse ning aitas avapoolaja keskel Vikingil viigivärava lüüa, kui palliga karistusalla spurtis. Pärast sisselõikamist võttis tema pealelöök vastasest suure rikošeti ja lendas värava ette, kus järgmine Sandnes Ulfi mängija selle varbaga oma väravasse lõi.

Kui seda väravat Anier ilmselt enda nimele ei saa, siis teise poolaja alguses oli eestlane ilma vastaste abita palli väravasse toimetamisele lähedal. Tema pealelöök lühikese distantsi pealt lendas aga otse vastu väravavahti.

Anier lahkus väljakult 76. minutil, kui seis oli 2:1 Sandnes Ulfile. Anieri asendanud Erik Nevland aitas peaga löödud väravaga Vikingi 2:2 viigini.