Pika ja Purje koduklubi tõusis järjekordse võiduga liidri kõrvale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Artur Pikk
Artur Pikk Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpallurite Artur Pika ja Ats Purje koduklubi Kuopio Palloseura (KuPS) teenis Soome kõrgliigas kuuenda järjestikuse võidu ning tõusis liidri kõrvale.

KuPS alistas tabeli punase laterna Rovaniemi Palloseura (RoPS) 2:0, mõlemad väravad löödi avapoolajal. Pikk viibis väljakul terve kohtumise, Purje tegi kaasa teise poolaja, kirjutab Soccernet.ee.

Kuna liider HJK piirdus viigiga, tõusis KuPS HJK-ga võrdsete punktide peale, kusjuures KuPS-il on veel üks mäng varuks.

Kaheväravalise võidu võttis ka Mattias Käidi tööandja Domžale, olles Sloveenia kõrgliigas parem Sežana Taborist 3:1. Käit sekkus vahetusest 73. minutil, kui kõik väravad olid löödud.

Taijo Teniste pole pärast 5. septembril koondisemängus vigasaamist väljakul käinud ja ei käinud ka pühapäeval, kui tema leivaisa Bergeni Brann kaotas Norra kõrgliigas liidrile Bodö/Glimtile 1:3.