Wolverhampton jõudis Euroopas kaheksa sekka ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers Autor/allikas: SCANPIX / Imago Sport

Teise Inglismaa klubina pääses jalgpalli Euroopa liigas veerandfinaali Wolverhampton Wanderers, kes alistas kodus Pireuse Olympiakose 1:0 ja jõudis edasi kahe mängu summas 2:1.

Wanderersi võiduvärava lõi juba üheksandal minutil penaltist Raul Jimenez. Avapoolaja keskel saatis palli vastaste puuri ka Olympiakos, aga suluseisust.

Edasi kaheksa hulka jõudis ka Šveitsi klubi Basel, kes oli kodus 1:0 (88. Fabian Frei) üle Frankfurdi Eintrachtist. Avamängu märtsis oli Basel võitnud 4:0.

Veerandfinaalide paarid: Manchester United - Kopenhaagen, Milano Inter - Leverkuseni Bayer, Donetski Šahtar - Basel ja Wolverhampton Wanderers - Sevilla.

Veerandfinaalid mängitakse järgmise nädala esmaspäeval-teisipäeval erinevatel Saksamaa staadionitel. Poolfinaalid järgnevad 16. ja 17. augustil ning finaal 21. augustil.