Barcelona saatis linnarivaali esiliigasse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Espanyoli mängijad pärast kaotust Barcelonale
Espanyoli mängijad pärast kaotust Barcelonale Autor/allikas: SCANPIX/AP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas kaotas Espanyol kolmapäeval linnarivaalile Barcelonale ja kaotas teoreetilise võimaluse La Ligasse püsima jääda.

Kohtumise ainsa värava lõi Luis Suarez 56. minutil, veidi pärast seda, kui mõlemad meeskonnad olid jäänud kümnekesi. Kodumeeskonna poolelt saadeti punase kaardiga ära Ansu Fati, kolm minutit hiljem saadeti varajase duši alla Espanyoli poolkaitsja Pol Lozano.

Teistes kolmapäevastes mängudes alistas Betis koduväljakul 3:0 Osasuna ja eurokohti jahtivate meeskondade omavahelises võitluses oli Villarreal võõrsil 3:1 üle Getafest.

Barcelona on 35 mänguga kogunud 76 punkti, mängu vähem pidanud Madridi Realil on üks punkt rohkem. Käesoleval hooajal vaid 24 punkti korjanud Espanyol langeb esiliigasse esimest korda pärast 1994. aastat.