Baranovi klubi hoiab Antonovi oma püüdmisulatuses ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Nikita Baranov
Nikita Baranov Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Armeenia kõrgliiga pühapäevases ainsas mängus alistas Nikita Baranovi koduklubi Alaškert koduväljakul 2:1 Jerevani Ararati.

Alaškert võitis avapoolaja 2:0, kuid teise poolaja alguses läks asi kurjaks. 55. minutil jäi Alaškert väljakule kümnekesi ning Ararat sai penalti, mis ka realiseeriti. 2:1 eduseisu õnnestus Alaškertil siiski lõpuni hoida. Baranov tegi kaasa kõik 90 minutit, kirjutab Soccernet.ee.

Alaškert tõusis tabelis teiseks ja jääb liidrikohal olevast Ilja Antonovi koduklubist Ararat-Armeniast kolme silma kaugusele.