Urmas Sõõrumaa: võimelge, tantsige, õppige selgeks midagi uut

Urmas Sõõrumaa
Urmas Sõõrumaa Autor/allikas: EOK

EOK president Urmas Sõõrumaa liitus Eesti Olümpiakomitee initsiatiiviga, kus tuntud sporditegelased kutsuvad inimesi üles jääma koroonaviirusest tingitud eriolukorra ajal koju.

Head inimesed, erakordne aeg nõuab ka erakordset käitumist ja mõistmist! Eelkõige nende piirangute suhtes, mis meid kõiki ümbritsevad. Kõige tähtsam selle juures on püsida kodus, olla enda lähedaste keskel, vältida kontakte võõraste inimestega, eriti vanemate inimestega.

Kui te lähetegi välja kas toiduvarusid täiendama või lihtsalt värskes õhus liikuma, siis hoidke teistest inimestest distantsi vähemalt kaks meetrit. Kui katsutegi ukselinke, liftinuppe või autorooli, siis pärast seda minge desinfitseerige oma käed, võtmed, telefonid.

Kui olete kodus, mida te valdavalt kindlasti tehke, tegelege nende asjadega, milleks teil tavaliselt ei ole aega.

Spordiinimesed, te leiate kindlasti võimaluse hoida enda sportlikku vormi käepäraste vahenditega. Ja mitte-spordiinimesed, hakake tegema sporti. Võimelge, tantsige, selleks annab teile YouTube mitmesuguseid võimalusi.

Üks soovitus – õppige midagi uut selgeks, mida te võib-olla tavaliselt poleks teinud. Kas laul või pillimäng või mõni tants.

Mis on ikkagi kõige tähtsam – hoidke ennast, austage teisi ja püsige kodus!

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: